FullStack .NET Developer
Poznań

Miejsce pracy: Poznań

Talex jest dostawcą usług IT, obecnym na polskim rynku od ponad 30-stu lat. Dołączając do nas, dołączasz do multidyscyplinarnego zespołu ekspertów, pracujących z największymi firmami w Polsce.
Do grona naszych klientów należą firmy z sektora finansowego, e-commerce, automotive i innych.
Talex świadczy szeroki wachlarz usług IT w obszarze Data Center, integracji systemów IT, tworzenia oprogramowania oraz outsourcingu usług Helpdesk i Service Desk.
Od 20 lat jesteśmy spółką notowaną na GPW. Zatrudniamy ponad 300 pracowników i zrealizowaliśmy ponad 2500 projektów informatycznych. Pracując z nami, masz szansę poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie kompleksowego wsparcia IT.

Opis stanowiska

Główne zadania na stanowisku:
  • Implementacja, testy, wdrażanie i utrzymywanie aplikacji zrealizowanych w technologii Microsoft .NET (z wykorzystaniem ASP.NET, WebApi).
  • Projektowanie i implementacja interfejsu użytkownika w technologiach frontendowych (React, Angular, Javascript/Typescript).
  • Rozpoznawanie i wdrażanie nowych technologii w zakresie wdrażania aplikacji (obrazy Docker, Jenkins itp.).

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość technologii .NET (.NET Framework, .NET Core, Entity Framework, ASP.NET, Razor, Blazor, NUnit).

  • Znajomość technologii webowych: HTML, CSS, JS i frameworków webowych React.js i/lub Angular.
  • Doświadczenie związane z programowaniem w języku C#.
  • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych (MS SQL, Postgres).
  • Tworzenie i wykorzystanie obrazów Docker w środowisku lokalnym i chmurowym (AKS).
  • Znajomość wybranych technologii powiązanych (np. Git, MQ, OAuth2, SonarQube, CI/CD).
  • Samodzielność, staranność i sumienność w realizacji powierzonych zadań.
  • (dodatkowy atut) Znajomość technologii związanych z tworzeniem oprogramowania na platformę Android (Java, Android Studio itp.).
  • (dodatkowy atut) Doświadczenie w projektach komercyjnych realizowanych z wykorzystaniem ww. technologii.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dołączenie do profesjonalnego zespołu pracującego w niekorporacyjnej atmosferze.
  • Dostęp do zaawansowanych technologii oraz renomowanego sprzętu IT.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery.
  • Platformę do nauki języków obcych.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Korzyści pracy w Talex

Prywatna opieka medyczna
Elastyczny czas pracy
Indywidualna ścieżka kariery
Przejrzysty proces rekrutacji
Brak dress code
Platforma do nauki języków obcych
Benefity Sodexo
Przyjazna atmosfera w pracy
Talex Data Center Poznań
Jesteśmy
członkiem
Spółka notowana
na GPW
Jesteśmy
członkiem
Napisz do naskontakt(at)talex(dot)pl